Polecam Zacne Historie - TyDziennik | Patryk Korycki

Polecam

Marzy mi się ogromna lista ludzi subskrybujących newsletter. Dlatego dołączam już na początku darmowy ebook. Niedługo postaram się stworzyć jeszcze coś lepszego. Zainspirowała mnie do tego Natalia, która wie jak zdobyłam 2500 subskrybentów newslettera w 1 miesiąc.
Natalia Sławek
Marzy mi się współpraca nad wielką kampanią z porządną marką. Niestety spodziewam się więcej problemów niż frajdy. Dlatego posłucham Agnieszki i postaram się stworzyć produkt. Jej 5 powodów, żeby nie współpracować z markami na blogu, tylko sprzedawać swoje produkty przekonały mnie do tego.
Agnieszka Skupieńska
Nie cierpię fryzjerów. Mam traumę. W wieku 9 lat zawieziono mnie do pewnego dziadka, któremu trzęsły się ręce, a strzyżenie kończył używając brzytwy... Marta poznała jeszcze gorszego buraka, którego język był ostrzejszy niż brzytwa.
Marta Hennig
Wzruszająca historia, która na chwilę wywróci Twój świat do góry nogami. Potrzebne są takie chwile, żeby w końcu stanąć i rozejrzeć się, czy aby na pewno zmierzamy w dobrą stronę. Nie zatraćmy ludzi, którzy nie chcą być dla nas ciężarem.
Teresa M. Ebis
Ania dzieli się z nami wspaniałą historią, która podesłała jej czytelniczka. Toż to genialna dziewczyna, która założyła własną firmę jeszcze przed studiami i prowadzi ją zawzięcie już ponad rok.
Anna Kania
Zawsze zastanawiałem się czemu "dawniej było lepiej". Dlatego ostatnio zakupiłem książkę o codzienności ludzi w XVIII wieku. Wciągnęła mnie niesamowicie. Zupełnie tak samo jak ślub i wesele 70 lat temu.
Joanna Glogaza
W wieku 25 lat często dopada nas smutek i refleksja. Przecież to już przy dobrych wiatrach 1/3 życia. Warto wtedy przystanąć i pochylić się nad swoim losem. Andrzej w takim momencie właśnie to zrobił i oddał w nasze ręce 25 wniosków z 25 lat życia.
Andrzej Tucholski