Patryk Korycki

Cześć! Fajnie, że jesteś.

Na pewno odczuwasz ten chaos wokoło, który dotyka nas wszystkich. Burzy spokój, przeszkadza w osiąganiu celów i rujnuje sen. Mi przeszkadza on od lat, a przez moją chorobę dotyka mnie bardziej.

Dlatego podjąłem wyzwanie. Odnaleźć spokój, sposoby na życie w pełni, blisko natury i szczęściu. To moja droga, a zdobytym doświadczeniem, wiedzą i historiami chcę dzielić się z Tobą.

Zajmuję się teraz pięcioma obszarami: organizacją pracy, zdrowiem, rozwojem, pieniędzmi oraz wewnętrzną motywacją. Praca nad nimi ma mi pomóc zbudować stabilizację, odnaleźć spokój wewnętrzny i po prostu być szczęśliwym.

Szukasz tego co ja? Zapraszam, poszukajmy tego razem.

Kim jestem?

Nazywam się Patryk Korycki. Od trzech lat współtworzę studio graficzne Wzór oraz prowadzę własną firmę. Już ponad 9 lat zajmuję się projektowaniem grafiki, kodowaniem stron internetowych i marketingiem.
Copyright © 2017-2020 Patryk Korycki
Polityka prywatności

Zapisz się na newsletter!

Dołącz do grona wyluzowanych ludzi. Co miesiąc zbiór najlepszych wpisów, porad i inspiracji. 
No nie, znów chcesz się zapisać? Przecież już jesteś na liście.

Szukasz grafika?

Strona została zaprojektowana przez Studio Graficzne Wzór

Współtworzę Studio Graficzne Wzór, które zajmuje się projektowaniem katalogów, stron internetowych, logo, identyfikacją wizualną itp. W skrócie świadczymy kompleksowe usługi graficzne firmom z całej Polski.
Pokaż ofertę
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram